Rozpis mistrovských utkání – A mužstvo muži – podzim 2017

Datum Den A – MUŽI
05.08.17 SO Napajedla – Dolní Němčí 17:00
12.08.17 SO Ořechov – Napajedla 17:00
19.08.17 SO Napajedla – Koryčany 16:30
26.08.17 SO Osvětimany – Napajedla 16:30
02.09.17 SO Napajedla – Bojkovice 16:00
09.09.17 SO Jaroslavice – Napajedla 16:00
16.09.17 SO Napajedla – Žalkovice 15:30
23.09.17 SO Napajedla – Buchlovice 15:30
01.10.17 NE Nivnice – Napajedla 15:00
07.10.18 SO Napajedla – Fryšták 15:00
15.10.17 NE V. Otrokovice B – Napajedla 10:30
21.10.17 SO Napajedla – Nedachlebice 14:30
28.10.17 SO Skaštice – Napajedla 14:30

Rozpis mistrovských utkání Muži B – podzim 2017

Datum Den B – MUŽI
06.08.17 NE Napajedla B – Lhota 10:15
12.08.17 SO Jasenná – Napajedla B 17:00 (hř.Lutonina)
20.08.17 NE Napajedla B – Březová 10:15
27.08.17 NE Žlutava – Napajedla B 16:30
03.09.17 NE Napajedla B – Doubravy 10:15
10.09.17 NE Spytihněv – Napajedla B 16:00
17.09.17 NE Napajedla B – Pohořelice 10:15
24.09.17 NE Napajedla B – Tečovice B 10:15
01.10.17 NE Halenkovice – Napajedla B 15:00
08.10.17 NE Napajedla B – Lukov 10:15
15.10.17 NE Slušovice B – Napajedla B 10:15
22.10.17 NE Napajedla B – Neubuz 10:15
29.10.17 NE Kašava – Napajedla B 14:30

Rozpis mistrovských utkání – Dorost – podzim 2017

Datum Den DOROST
06.08.17 NE Napajedla – V. Otrokovice B 14:00 (Top.)
12.08.17 SO Brumov – Napajedla 10:00
20.08.17 NE Napajedla – Hluk 13:30 (Top.)
27.08.17 NE Luhačovice – Napajedla 10:00
03.09.17 NE Napajedla – Hulín 13:00 (Top.)
09.09.17 SO Baťov – Napajedla 13:30
17.09.17 NE Napajedla – Slavičín 12:30 (Top.)
24.09.17 NE Bojkovice – Napajedla 13:00
01.10.17 NE Napajedla – Kunovice 12:00 (Top.)
08.10.17 NE Louky – Napajedla 10:00
15.10.17 NE Napajedla – Štítná 12:00 (Top.)
22.10.17 NE Uh. Brod – Napajedla 10:00 (UT Lapač)
29.10.17 NE Napajedla – Lužkovice 11:30 (Top.)

Rozpis mistrovských utkání – Mladší a starší žáci – podzim 2017

Datum Den ST. A ML. ŽÁCI
02.09.17 SO Napajedla – Morkovice 9:30 a 11:15
09.09.17 SO Koryčany – Napajedla 9:30 a 11:15
16.09.17 SO Napajedla – Hluk 9:30 a 11:15
24.09.17 NE Dolní Němčí – Napajedla 9:30 a 11:15
30.09.17 SO Napajedla – Strání 9:30 a 11:15
07.10.18 SO Napajedla – Zlechov 9:30 a 11:15
14.10.17 SO Bojkovice – Napajedla 9:30 a 11:15
21.10.17 SO Napajedla – 1. FC Slovácko dívky 9:30 a 11:15
28.10.17 SO Kvasice – Napajedla 9:30 a 11:15 (hř.Tlumačov)

Rozpis mistrovských utkání – Přípravka – podzim 2017

Datum Den PŘÍPRAVKA
31.08.17 ČT Racková – Napajedla 16:30
07.09.17 ČT Napajedla – Mysločovice 17:00
14.09.17 ČT Březnice – Napajedla 16:30
21.09.17 ČT Napajedla – Kostelec 17:00
30.09.17 SO Lukov – Napajedla 10:00
05.10.17 ČT FC Fastav Zlín U9 – Napajedla 17:00 (UT)
12.10.17 ČT Napajedla – Podkopná Lhota 17:00
19.10.17 ČT Napajedla – Hvozdná 17:00
26.10.17 ČT Březová – Napajedla 16:00