Rozpis přípravných utkání A mužstva mužů – zima 2016/2017.

Poř. utk.

Den Datum Hod. Doma/Neutrál.

Venku

Soupeř Soutěž – aktuál. pořadí

Místo

1. sobota 28. ledna 2017 14,00 neutrál. FC RAK PROVODOV KP Zlín. kraje – 3. UT Luhačovice (Radostova)
2. sobota 4. února 2017 13,00 venku FK CHROPYNĚ KP Zlín. kraje – 12. UT Chropyně
3. neděle 19. února 2017 15,00 venku JISKRA STARÉ MĚSTO I. B tř., sk. C – 2. UT Staré Město (Širůch)
4. neděle 26. února 2017 12,30 neutrál. SK JAROSLAVICE I. A tř., sk. A – 12. UT Baťov
5. sobota 4. března 2017 10,00 neutrál. TJ SOKOL LÍPA I. B tř., sk. B – 13. UT Baťov
6. sobota 11. března 2017 17,15/14,30 neutrál./doma FC VSETÍN KP Zlín. kraje – 4. UT Baťov/tráva Napajedla
7. sobota 18. března 2017 15,00 venku/doma SK BAŤOV 1930 KP Zlín. kraje – 7. UT Baťov/tráva Napajedla
Název akce Termín konání/čas Místo konání akce
Sraz cvičitelů (ASPV) 21.1.2016 Zlín
Atletika Krajský přebor (ASPV) 14.6.2016 Zlín, Otrokovice
Halová kopaná – krajský přebor (ASPV) 22.10.2016 SPŠ Zlín
Volejbal – mixi (ASPV) 30.4.2016 ZŠ Otrokovice
Mikulášský volejbal – mixi (ASPV) 3.12.2016 ZŠ Otrokovice
Vánoční turnaj volejbal mixi (ASPV) 17.12.2016 II. ZŠ Napajedla
Novoroční výstup na Makovou (KČT) 1.1.2016  / 14.00 Napajedla
Jarní prázdniny Orlické hory (KČT) 31.1.-6.2. 2016 Pastviny – Orlické hory
Jarní kilometry, údolím Rokytné (KČT) 16.4.2016  / 07:00 – 19:00 Údolím rokytné
Jarní kilometry Vršatec (KČT) 14.5. 2016  / 6:30 – 19:00 CHKO Bílé Karpaty – Vršatec
Jarní kilometry údolím Moravice (KČT) 11.6.2016 6:30 – 19:00 Údolím Moravice
Svatováclavská Lysá hora (KČT) 28.9.2016 Beskydy Lysá hora
Podzimními Chřiby (KČT) 8.10.2016 Chřiby
Mikulášský pochod (KČT) 3.-4.12. 2016 Bude určeno.
Silvestrovský pochod (KČT) 31.12.2016 Napajedla-Žlutava-Halenkovice-Napajedla
Soutěže Přípravky A (kopaná) duben – červen/srpen – říjen 2016 Stadion kopané Napajedla
Krajská soutěž mladších žáků skupina B (kopaná) duben – červen/srpen – říjen 2016 Stadion kopané Napajedla
Krajská soutěž starších žáků skupina B (kopaná) duben – červen/srpen – říjen 2016 Stadion kopané Napajedla
Krajská soutěž dorostu skupina A (kopaná) březen – červen/srpen – listopad 2016 Stadion kopané Napajedla
Čtvrtá třída skupina A mužů (kopaná) duben – červen/srpen – říjen 2016 Stadion kopané Napajedla
Krajský přebor mužů (kopaná) březen – červen/srpen – listopad 2016 Stadion kopané Napajedla
2. kolo žákovské ligy – turnaj st. žáků (házená) 21.1.2016 II. ZŠ Napajedla
5. kolo žákovské ligy – turnaj st. žáků (házená) 23.4.2016 II. ZŠ Napajedla
Minižactvo – turnaje (házená) V průběhu roku 2016 II. ZŠ Napajedla
Pravidelné soutěže ml. žáci, st. žáci, dorost (házená) V průběhu roku 2016 II. ZŠ Napajedla
Pravidelné soutěže muži (házená) V průběhu roku 2016 II. ZŠ Napajedla
Pravidelné soutěže stolního tenisu muži A V průběhu roku 2016 I. ZŠ Napajedla
Pravidelné soutěže stolního tenisu muži B V průběhu roku 2016 I. ZŠ Napajedla
Memoriál Jana Kropáčka (šachy) Prosinec 2016 Klášter
Pravidelné soutěže mužů (šachy) V průběhu roku 2016 Klášter