Předseda
mob.: 604 452 883
e-mail: stolnitenis@tjnapajedla.cz

SOUČASNOST

V současné době má oddíl 18 členů, většinou hráči. Máme 4 hrací stoly, tréninky jsou v úterý a hrací den sobota. Družstvo A bude v ročníku 2016/2017 zařazeno do regionální soutěže II.třídy a družstvo B do regionální soutěže III.třídy.

Předseda oddílu – Škrabala Jaroslav.

Organizační pracovník pro spolupráci se svazem – Zatloukal Darek

HISTORIE

Oddíl stolního tenisu FS Napajedla patří k menším oddílům. Byl založen v roce 1980 a přihlásil se do základní regionální soutěže IV.třídy mužů. V té době měl oddíl 5 členů (hráčů). Ke sportovnímu vyžití měl oddíl jako hrací místnost tělocvičnu na Klášteře.K dispozici jsme měli 3 hrací stoly, úterý bylo tréninkové a sobota hrací den. Svými výkony se družstvo mužů postupné probojovalo až do nejvyšší regionální soutěže I.třídy. Postupně se rozšiřovala členská zakladna a od roku 1997 se oddíl přestěhoval do tělocvičny I.ZŠ. Do soutěží v rámci regionu byla přihlášena družstva A a B mužů.