RUN UP 2018

Oblíbený napajedelský závod je po roce opět zde. Přijďte si změřit své síly na kostelních schodech v Napajedlích v různých věkových kategoriích od těch nejměnších až po dospělé. Celý závod pořádá občanská organizace „Napajedla, město v pohybu“. Spolupořádají  TJ Sokol Napajedla společně s TJ FS Napajedla pod záštitou města Napajedla. Na místě bude zajištěno občerstvení a doprovodný program.

Všichni jsou srdečně zváni. Prožijte hezké květnové odpoledne spolu s rodinou v centru našeho krásného města a hlavně v POHYBU!!!

Těšíme se na Vás!!!

MEMORIÁL JANA KROPÁČKA V ŠACHU 2017

Šachisté TJ FS Napajedla, z.s. si v rámci svátků konce roku připomínají turnajem v šachu svého bývalého vynikajícího člena Jana Kropáčka. Stejně tomu bylo i tento rok, kdy v prostorách budovy kláštera dne 29.12.2017 změřilo své síly 20 šachistů a také jedna šachistka.

(more…)

Nové směrnice o zásadách členství v TJ

Dne 16.10.2017 schválil výkonný výbor TJ FS Napajedla, z.s. novou směrnici o zásadách členství v TJ, která předevěím aplikuje rozhodnutí válné hromady TJ z března letošního roku. Toto rozhodnutí se týkalo navýšení členských příspěvků ze stávajích 200,- Kč/rok na 500 kč/rok pro dospělé od 18 do 65 let věku. Dála směrnice upravuje proces vzniku a zániku členství a vedení členské základny, která je nezbytným podkladem pro možné čerpání dotací z MŠMT a jiných institucí.

(more…)

Atleti ASPV potvrdili své kvality v sousedních Otrokovicích

Naši atleti ASPV se zúčastnili v sobotu 4.11.2017 Memoriálu MUDr. Josefa Podmolíka v Otrokovicích. Startovalo 6 dětí pod vedením trenérky Kataríny Marčíkové. Počasí dětem a mládeži přálo a i z toho důvodu si všichni mohli užít skvělého sportovního dopoledne. Pořadatelem byla TJ Jiskra Otrokovice – oddíl atletiky. Letošní ročník byl již osmnáctý v pořadí a věřme, že i do dalších let bude účast našich atletů stejně tak hojná jako letos.

Umístění: 
2. místo – Adriana Fuglíková, 
4. místo – Mariana Vaňáčová a David Tobola , 
5. místo – Dagmar Hlucháňová, 
9. místo – Viktorie Šulcová  
12. místo – Natálie Hanáčková

Libor Kubíček
předseda ASPV Napajedla